Big Fish v Nitre!

CENTURY 21 získala na Slovensku „veľkú rybu“. Presne tak sa totiž volá najnovšie otvorená kancelária najväčšieho poskytovateľa rezidenčných realitných služieb na Mostnej ulici 60 v Nitre – CENTURY 21 Big Fish. Big Fish uzavrela prvú desiatku realitných kancelárií na Slovensku a je celkovo druhou v meste pod Pribinovým hradom.

Najnovší prírastok do rodiny realitného giganta CENTURY 21 pokrstili majiteľ  Ján Pavlík a generálny riaditeľ spoločnosti CENTURY 21 Slovakia Daniel Bilý.

„Pán Pavlík je presne tip človeka, ktorý zapadá do našej fylozofie ako puzzle. Spolu so svojou manželkou majú veľa skúseností aj s realitným biznisom, čo dáva dobrý predpoklad pre naplnenie podstaty kvalithého poskytovania realitných služieb. Navyše obaja majú energie na rozdávanie a cítiť z nich chuť a odhodlanie prevziať spolu s CENTURY 21 Golden House Reality líderské postavenie na realitnom trhu v Nitre,“ uviedol Daniel Bilý.

CENTURY 21 Big Fish bola otvorená práve v čase, keď slovenský realitný trh oslavuje 2. výročie otvorenia prvej kancelárie CENTURY 21 v Košiciach.

„Je to svojim spôsobom symbolika a rovnako aj záväzok do našej práce,“ prezradil Ján Pavlík. „Našim prvoradým cieľom je úspešne rozbehnúť kanceláriu a vniesť na trh nové nápady a myšlienky realitného biznisu. Chceme svojimi skúsenosťami a prácou dostať značku CENTURY 21 na prvé miesta v Nitre, rovnako ako tomu je už v Bratislave a Košiciach,“ doplnil Ján Pavlík.

V priebehu roka 2012 plánuje CENTURY 21 otvoriť ešte realitné kancelárie v Malackách, Dunajskej Strede, Šamoríne, Senci a Trnave.

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Novinky, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *