CENTURY 21 AŠ Haus – 5. otvorená kancelária na Slovensku

V krátkom časovom slede je CENTURY 21 AŠ Haus už piatou otvorenou kanceláriou Systému CENTURY 21 na Slovensku. Na Svätoplukovej ulici v Bratislave bude Zlatý štandart v realitách poskytovať 5 realitných maklérov.

Anna Šefčíková, majiteľka kancelárie AŠ Haus: „Vstup do CENTURY 21 sme pripravovali už dlhšie. Zatiaľ nie je všetko pripravené na 100% a čoskoro sa presťahujeme aj do nových priestorov, som veľmi rada, že budeme môcť medzi prvými využívať výhody a skúsenosti 40 rokov fungujúceho systému.“

Realitná kancelária AŠ Haus už 10 rokov úspešne funguje na slovenskom trhu. „AŠ Haus je tradičnou slovenskou realitnou kanceláriou so skúsenosťami a dobrou znalosťou trhu. Som rád, že ich môžem privítať v rodine CENTURY 21 a verím, že tak ako systém pre nich, aj oni svojou časťou prispejú ku skvalitňovaniu realitných služieb pre zákazníkov,“ uviedol generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia Daniel Bilý.

 

 

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Novinky, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *