CENTURY 21 Golden East – kvalitné službý už aj na Zemplíne

IMG_8216V týchto dňoch otvorila CENTURY 21 svoju ďalšiu kanceláriu, tentokrát v Michalovciach.

„Šírava je časť môjho detstva. Na región Zemplínskej Šíravy mám len samé dobré spomienky. Východ našej republiky vnímam ako veľmi rozsiahlu oblasť, ktorú nie je jednoduché obhospodárovať z Košíc, a preto sme hľadali lokálneho partnera. Som rád, že sme sa spojili práve s p.Komendátom, pretože som presvedčený, že je cieľavedomou osobou na tom správnom mieste. Jeho vízia, byť najlepšou realitnou kanceláriou vo svojom regióne, poukazuje na správny smer. CENTURY 21 je globálnou spoločnosťou a od dnes je aj Zemplín pripojený do celosvetovej siete realitných kancelárií CENTURY 21. Prajem tejto kancelárii veľa spokojných klientov a úspešných obchodov,“ uviedol počas slávnostného otvorenia novej kancelárie Daniel Bilý, generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia.

„Mojim cieľom, ako povedal p. Bilý , je byť najlepšou kanceláriou nielen v Michalovciach, a preto svoje služby rozširujeme od začiatku aj o oblasť Trebišova,“ prezradil Matúš Komendát, riaditeľ kancelárie CENTURY 21 Golden East. „Silná značka a zázemie nám určite pomôžu pri realizovaní našej vízie,“ doplnil.

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený Uncategorized. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *