CENTURY 21 láme rekordy

Apríl 2012 bol najlepším mesiacom v celej histórii CENTURY 21 na Slovensku. V porovnaní s priemerom obratu všetkých kancelárií systému narástol apríl až o 20 %. „Takýto výsledok je z veľkej miery spôsobený stabilizáciu realitného trhu a dôverou ľudí v investície do nehnuteľností, no je to aj nepochybný dôkaz o etablovaní značky a kancelárií CENTURY 21 v Košiciach, Bratislave a Nitre.  Zákazníci začali vnímať značku CENTURY 21, dôverujú jej a logickým dôsledkom je následne aj upevňovanie pozícií na realitnom trhu. Pracujeme na tom, aby tento trend mal stále stúpajúcu tendenciu, čoho dôkazom sú aj prvé odhady mesiaca máj,“ upresnil dôvody úspechov generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia Daniel Bilý.

Jedným z hlavných dôvodov úspechu je aj samotný Systém CENTURY 21, ktorý poskytuje maximálnu podporu realitného biznisu svojim partnerským kanceláriám. „CENTURY 21 existuje už vyše 40 rokov. Za ten čas sa stala jednotkou na trhu a to nielen v poskytovaní služieb, ale aj v podpore kancelárií a maklérov. Je cítiť, že sa môžeme oprieť o bohaté skúsenosti a čerpať z nich. Podľa posledných výsledkov si myslím, že apríl nebude ani zďaleka najúspešnejším mesiacom roku 2012 a to aj vďaka podpore systému, “ prezradil Ľubomír Lištiak, riaditeľ CENTURY 21 Golden Real.

Najdôležitejšou zložkou Systému CENTURY 21 je vzdelávanie, ktoré je dlhodobo zaraďované medzi najlepšie firemné vzdelávacie programy na svete. „Začiatkom roka sme spustili program Create 21 pre našich maklérov. Myslím si, že aj tento moment sa výrazne odzrkadlil aj na ich výkone počas apríla. Makléri prostredníctvom školení získavajú viac zručností, ktoré im napomáhajú pri uzatváraní nových obchodov a tým aj zvyšujú ich zisky,“ uviedol Daniel Bilý.

„Značku CENTURY 21 ľudia vnímajú pozitívne a rovnako sa tak k nám správajú aj developeri, ktorí do nás vkladajú dôveru v rôznych kútoch Slovenska. Bolo by správne zachytiť tento trend a verím, že sa nám podarí čoskoro otvoriť ďalšie partnerské kancelárie CENTURY 21 v ďalších mestách na Slovensku,“ doplnil Daniel Bilý.

Najúspešnejšou kanceláriou sa v mesiaci apríl stala kancelária CENTURY 21 Real Estate Centre a najúspešnejším maklérom sa stal Henry Silva.

 

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Novinky, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *