Century 21 na Slovensku hlási rekordné čísla

rekordne cislaTlačová správa – Bratislava  17.8.2015

Celosvetovo najväčší poskytovateľ realitných služieb, realitná sieť Century 21, zaznamenala na Slovensku za mesiac Júl 2015 rekord, v počte predaných nehnuteľností,  ako aj rekord v obchodnom obrate siete na Slovensku.V súčastnosti Century 21, prevádzkuje na Slovensku prostredníctvom licencovaných partnerov, 17 realitných kancelárií, ktoré spolupracujú s viac ako 104 certifikovanými maklérmi.

CENTURY 21 Slovakia ako master franšízor pre Slovenskú republiku, plánuje do konca roka poskytnúť  ešte štyri licencie skúseným a lokálne silným partnerom. Plán pre rok 2015, je prevádzkovať 20 realitných kancelárií a spolupracovať so 150-timi certifikovanými realitnými maklérmi. Celkovo v nasledujúcich rokoch, plánuje Century 21 prevádzkovať viac ako 50 realitných kancelárií  na území Slovenska, a tak v každom meste nad 10.000 obyvateľov mať svoje zastúpenie.

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

One Response to Century 21 na Slovensku hlási rekordné čísla

  1. Danka says:

    Zaujíma ma, keďže čítam, Vaša sieť dosahuje výsledky, či aj pracujete formou sieťového marketingu, či MLM systému. Chcela som sa dočítať viac, ale vždy ked som ťukla na historiu, systém, o nás, či referencie, vrátilo ma to na uvodnu stranku. Ako sa teda môžem dozvedieť viac? Dakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *