CENTURY 21 oslávila prvý rok fungovania na Slovensku

Bratislava, 25. január 2011 – Spoločnosť CENTURY 21 Slovakia oslávila prvý rok úspešného fungovania na Slovenskom realitnom trhu. Najväčší rezidenčný realitný systém na svete tak dokázal svoju stabilitu a silu, keď sa v priebehu 12 mesiacov podarilo splniť stanovené ciele a dostať sa do prvej desiatky realitných kancelárií na Slovensku.

Splnenie cieľov  – za 12 mesiacov do prvej desiatky na Slovensku

 

V priebehu jedného roka sa Systém CENTURY 21 zaradil medzi najväčšie realitné systémy na Slovensku. „V súčasnosti pracuje v našom systéme viac ako 40 realitných maklérov, čo nás zaraďuje do prvej desiatky realitných kancelárií na Slovensku,“ prezradil generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia, Daniel Bilý. „Je to hlavne vďaka úspešnému a prepracovanému systému, ktorý si za 4 desaťročia vybudoval vo svete dôveru u zákazníkov a stabilitu na trhoch. Práve vďaka CENTURY 21 sa všade vo svete z malých kancelárií stali úspešné spoločnosti doslova zo dňa na deň,“ dodal konateľ CENTURY 21 Slovakia, Henry Silva.

CENTURY 21 začalo na Slovensku poskytovať svoje služby v máji 2010, keď historicky prvá kancelária s označením Golden Real bola slávnostne otvorená v Košiciach. „Našim cieľom v prvom roku fungovania bolo vytvoriť systém, ktorý bude poskytovať služby všetkým zákazníkom, čo sa nám podarilo. V Bratislave a Košiciach sme otvorili 6 fungujúcich realitných káncelárií, ktoré na základe odozvy zákazníkov poskytujú nadštandardne kvalitné realitné služby,“ uviedol Bilý.

 

1 rok na Slovensku – 40 rokov vo svete

 

Prvé výročie CENTURY 21 na Slovensku je symbolické aj z pohľadu fungovania celého realitného Systému CENTURY 21. Už o pár dní oslávi CENTURY 21 svoje 40. výročie od momentu, keď bola otvorená v Californskom Orange County prvá kancelária CENTURY 21. „Je to výnimočná chvíľa. Iba málo spoločností sa môže pochváliť takou silnou tradíciou a kvalitou práce, ktorá počas 40 rokov vybudovala najúspešnejší rezidnečný realitný systém,“ povedal, Silva.

 

Ciele na rok 2011

 

Po prvom úspešnom roku fungovania na slovenskom realitnom trhu chce
CENTURY 21 potvrdiť svoju pozíciu a dostať sa do prvej päťky realitných kancelárií.

Daniel Bilý: „V prvom rade chceme expandovať do ďalších slovenských miest a zvýšiť podiel na trhu v prospechCENTURY 21. Nebojíme sa otvorene hovoriť o boji, z ktorého by mal ako víťaz vzísť zákazník. Súčasťou našej expanzie bude hlavne zvyšovanie kvality poskytovaných realitných služieb, čím pevne verím prinútime aj ostatné realitné kancelárie odísť od zaužívaného sprostredkovania predaja nehnuteľnosti, ku komplexným relitným službám tak, ako je to v ostatných vyspelých krajinách. Prvoradá je zmena prístupu ku zákazníkovi. Ruka v ruke s tým pôjde aj neustále skvalitňovanie systému, aby naši partneri a makléri mohli komfortne vykonávať svoju činnosť.“

 

Súčasná situácia na svetových trhoch

 

Po niekoľkoročnej kríze, ktorá najviac zasiahla realitný a developerský segment sa trh s týmito komoditami opäť ustálil a ceny začali rásť. „Žijeme stále v turbolentnej dobe a nestabilizácia v eurozóne môže spôsobiť miernu paniku na trhu, čo môže mať za následok ďalšiu stagnáciu. Nepredpokladáme však, že by ceny nehnuteľností klesali, pretože v prípade, že sa úrokové miery udržia na súčasných hladinách, nie je dôvod na ich klesanie. Samozrejme všetko treba brať aj globálne európsky a lokálne slovensky, kde sa musíme odrážať od regionálnych daností, medzi ktorými kraľuje miera nezamestnanosti. V prípade, že miera nezamestnanosti bude klesať, je predpoklad, že sa to odrazí v primeranom raste cien a naopak. Odhliadnuc od vývoja na trhoch bude CENTURY 21 aj naďalej poskytovať stále rovnakokvalitné služby a realizovať svojim zákazníkom ich sny o bývaní,“ uzavrel Daniel Bilý.

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Novinky, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *