CENTURY 21 otvára v Košiciach druhú realitnú kanceláriu

Po prvej kancelárii na Pribinovej ulici otvára CENTURY 21 v Košiciach aj svoju v poradí druhú kanceláriu na Garbiarskej ulici 5, v budove IQ Servisu. CENTURY 21 Realitné Centrum je ďalším dôkazom prísľubov o poskytovaní kvalitných realitných služieb. „S jedlom rastie chuť a rovnako je to aj s realitnými kanceláriami CENTURY 21 v Košiciach. Sme radi, že sme sa mohli v realitnom biznise spojiť s takým silným a významným partnerom akým je IQ Servis a som presvedčený, že aj CENTURY 21 Realitné Centrum maximálnou mierou prispeje v Košiciach ku zvýšeniu štandardu poskytovania služieb v realitách,“ prezradil generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia, Daniel Bilý.

Realitná kancelária CENTURY 21 Realitné Centrum bude vo svojich moderných priestoroch poskytovať tie najkvalitnejšie služby Systému CENTURY 21 pre všetkých záujecov. „Priestor pre klientov je naozaj exkluzívny. Snažili sme sa pripraviť ho tak, aby sa v ňom každý cítil maximálne komfortne. Pre nás je však najdôležitejšie, aby sme našim zákazníkom vedeli poskytnúť to, čo budú od nás vyžadovať. A to nielen v lokalite Košíc, či východného Slovenska, ale na celom Slovensku a Európe,“ doplnil Henrich Kuchar, konateľ CENTURY 21 Realitné Centrum.

 

CENTURY 21 Slovakia čoskoro otvorí ďalšie dve realitné kancelárie aj v Bratislave. „Všetky realitné kanelárie CENTURY 21 dostanú od nás maximálnu podporu vo všetkých oblastiach. V dnešných časoch nie je veľmi v móde hovoriť o budúcnosti, no ja som presvedčený, že CENTURY 21 na Slovensko patrí a čoskoro bude pokrývať drvivú vačšinu realitného trhu. Pre niekoho to môže byť nesplniteľná úloha, no ja som presvedčený, že náš Mont Everest spolu s našimi partnermi zdoláme,“ doplnil Bilý.

 

V CENTURY 21 Realitné Centrum bude na začaitku pracovať 5 maklérov, ktorých počet by sa mal časom zvýšiť až na 10.

 

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Novinky, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *