CENTURY 21 otvorilo prvú kanceláriu v Košiciach

Košice, 21. máj 2010 – Spoločnosť CENTURY 21 Slovakia  oficiálne otvára prvú realitnú kanceláriu na Slovensku. Po niekoľkomesačných prípravách tak reálne vstupuje na slovenský trh najväčší svetový rezidenčný hráč v oblasti real estate. Prvá kancelária CENTURY 21 Golden Real začne poskytovať svoje služby v Košiciach na Pribinovej ulici 2.

 

Systém CENTURY 21 oficiálne vstupuje na Slovensko aj v rámci poskytovania realitných služieb. Prvú kanceláriu CENTURY 21 Golden Real otvára v Košiciach na Pribinovej ulici č. 2. „Od otvorenia slovenskej centrályCENTURY 21, uplynuli presne 4 mesiace a ja som velmi rád, že v tento symbolický den, práve 21. mája otvárame aj prvú kanceláriu CENTURY 21. Naštartovali sme tak proces, ktorý už v blízkej budúcnosti prinesie otvorenie kancelárie v Bratislave a druhej kancelárie v Košicicah,“ prezradil generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia, Daniel Bilý.

 

Príchod najväčšej rezidenčnej realitnej kancelárie na Slovensko je neklamným dôkazom, že trh s nehnuteľnosťami sa stabilizoval. Kancelária začne poskytovať svoje služby hneď po oficiálnom otvorení.„Ešte nemáme všetko dokonale pripravené, no kanceláriu budeme budovať aj za pomoci nových maklérov a našich zákazníkov,“ uviedol Ľubomír Lištiak, konateľ
CENTURY 21 Golden Real. „Verím, že vytvoríme dokonalý tím, ktorý bude poskytovať najkvalitnejšie služby v Košiciach. Navyše poloha a viditeľnosť nás predurčujú, aby sme boli vždy v blízkosti našich klientov,“ dodal Lištiak.

Prvé ponuky nehnuteľností má CENTURY 21 Golden Real pre svojich zákazníkov pripravené. „Nie je našou snahou špecializovať sa na vybrané druhy nehnuteľností, práve naopak,  chceme pokryť kompletné portfólio produktov a služieb a uspokojiť všetky požiadavky zákazníkov,“ doplnil druhý z konateľov

 

CENTURY 21 Golden Real, Luboš Kolcun. Všetky ponuky bude možné nájsť už aj na stránke www.century21.sk.

 

Otvorením prvej kancelárie naštartovalo CENTURY 21 Slovakia systém poskytovania služieb, ktoré sú charakteristické pre CENTURY 21. „V prvom rade sú to školiaci a marketingový systém, no aj ďalšie podporné systémy, ktoré uľahčujú prácu jednotlivým kanceláriám,“ dodal výkonný riaditeľ CENTURY 21 Slovakia, Henry Silva.

 

Každá realitná kancelária aj po zapojení sa do franšízingového systému CENTURY 21 zostáva naďalej nezávisle vlastnená a riadená.

O CENTURY 21

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa Systém CENTURY 21 stal najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 9000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 165 tisíc profesionálov v takmer 70 krajinách sveta. Vo všetkých aspektoch je Systém CENTURY 21 vnímaný ako Zlatý štandard na realitnom trhu.

O CENTURY 21 Slovakia

Prioritným cieľom spoločnosti CENTURY 21 Slovakia je predaj licencie najväčšej rezidenčnej svetovej realitnej kancelárie CENTURY 21 na Slovensku a následné poskytovanie komplexných podporných aktivít v oblasti školení, manažmentu, administratívy a marketingu. Od marca 2010 začal Systém CENTURY 21 fungovať vďaka realitnej kanceláriíi GOLDEN REAL aj na Slovensku. Svoju prvú realitnú kanceláriu otvorila CENTURY 21 Slovakia v Košiciach, 21. mája 2010.

O Century 21 Real Estate LLC

Century 21 Real Estate LLC (www.century21.com ) je franšízor najväčšej svetovej rezidenčnej realitnej siete, zabezpečujúci komplexné školenia, manažment, administratívu a marketingovú podporu pre SystémCENTURY 21. Systém tvorí takmer 9000 nezávisle vlastnených franšízingových kancelárií v 70 krajinách sveta.Century 21 Real Estate LLC je dcérskou spoločnosťou Reaology Corporation, globálneho poskytovateľa realitných a relokačných služieb.

©2010 Century 21 Real Estate LLC, A Realogy Company. CENTURY 21® Is A Registered Trademark Licensed To
Century 21 Real Estate LLC. Všetky kancelárie sú nezávisle vlastnené a spravované.

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Novinky, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *