CENTURY 21 otvorilo v Košiach svoje prvé Centrum bývania

Hlavnou myšlienkou realitnej spoločnosti CENTURY 21 je poskytovanie kvalitných realitných služieb svojim zákazníkom. Jedným z cieľov ako to dosiahnuť, je budovanie slovenských Realitných centier CENTURY 21 s komplexným portfóliom služieb nielen zákazníkom, ale aj partnerským kanceláriám a maklérom.

Prvé CENTURY 21 Centrum byvania v Košiciach na Hlavnej ulici má plochu vyše 400 m2. „Sú to priestory bývalého Baťu. Veľkoryso členený objekt ponúka priestory pre školiace centrum, organizovanie kariérnych dní CENTURY 21, prednášok, seminárov, školení, ale aj zázemie pre prezentovanie rôznych partnerských alebo aj nepartnerských developerských projektov. Do budúcnosti uvažujeme o vytvorení malej kaviarničky, ktorá by slúžila zároveň ako  showroomom pre projekty,“ prezradil Daniel Bilý, generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia. Deň pred oficiálnym otvorením Realitného centra sa v preistoroch školiaceho strediska konali prvé Dní kariéry CENTURY 21.

Do novootvorených priestorov sa presťahovala aj prvá kancelária na Slovensku CENTURY 21 Golden Real, ktorá sa presunula zo začiatku Hlavnej ulice na Hlavnú 64. „Naše nové priestory sú naozaj úžasné. Je v nich spojená krása histórie staviteľského umenia s prvkami moderného priemyselného štýlu. Navyše komfort pre zákazníkov je neporovnateľne väčší. Sme priamo na Hlavnej ulici a je to aj cítiť v návštevnosti kancelárie. Verím, že sa náš priestor bude zákazníkom páčiť a bude dôstojným stánkom realitného biznisu v Košiciach,“ uviedol riaditeľ kancelárie CENTURY 21 Golden Real, Ľubomír Lištiak.

Nové Realitné centrum CENTURY 21 v Košiciach na hlavnej ulici 64 je otvorené denne od 9.00 hod do 17.00 hod.

 

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Novinky, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *