CENTURY 21 Slovakia otvára 4. bratislavskú kanceláriu na Obchodnej ulici

Na Obchodnej ulici 43 (Pasáž City Point – 2. poschodie) sa dnes oficiálne pripojí do Systému CENTURY 21 nová realitná kancelária – CENTURY 21 Real Estate Centre. Je to už v poradí otvorená 4. realitná kancelária v Bratislave a 6. na Slovensku.

Henry Silva, výkonný riaditeľ CENTURY 21 Slovakia: „Systém CENTURY 21 na Slovensku rastie presne podľa plánu a som veľmi rád, že otvorením CENTURY 21 Real Estate Centre budeme naše služby poskytovať aj priamo v centre Bratislavy na Obchodnej ulici. Realitný trh sa opať po kríze otvára a ja verím, že ďalšia otvorená kancelária je nielen dôkazom otvoreného trhu, ale aj skutočnosti, že Systém CENTURY 21 Slovakia rastie a klienti si uvedomujú, že kvalita poskytovaných služieb je našou prioritou.“

V novej realitnej kancelárii bude od dnešného dňa pôsobiť 6 maklérov, ktorí budú hneď od začiatku poskytovať Zlatý štandard v realitách. „V priebehu pár mesiacov chceme mať v kancelárií minimálne 16 riadne fungujúcich maklérov, ktorí budú obhospodarovať kompletné portfólio realitného biznisu nielen v Bratislave. U nás nájde každý to svoje, od prenájmu  nehnuteľností až po veľké developerské projekty,“ doplnil majiteľ kancelárie CENTURY 21 Real Estate Centre, Imrich Rak.

Daniel Bilý, generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia: „Našim zámerom je pomáhať novootvoreným kanceláriám tak, aby sme im vyšli v ústrety v každom smere a som rád, že realitné kancelária túto podporu od nás cítia. Dôkazom je otvorenie štvrtej bratislavskej realitnej kancelárie CENTURY 21 a verím, že to v roku 2010 ešte nie je všetko.“

Na fotke z ľava: Imrich Rak, Daniel Bilý, Henry Silva

 

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Novinky, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *