CENTURY 21 Slovakia podpísala prvú franšízingovú zmluvu

Bratislava, 23. marec 2010 – CENTURY 21 Slovakia po niekoľkomesačných prípravách odštartovala svoje pôsobenie na slovenskom realitnom trhu podpisom zmluvy s novovznikajúcou spoločnosťou GOLDEN REAL, s.r.o. CENTURY 21 GOLDEN REAL bude poskytovať služby v Košiciach na Pribinovej ulici.

 

„Systém CENTURY 21 je celosvetovo úspešne fungujúcou štruktúrou realitných kancelárií, ktorá dáva priestor na vlastnú realizáciu v realitnom biznise, a som veľmi rád, že značku CENTURY 21 prinášame na Slovensko ako prví. Naším prvoradým cieľom je poskytovať vysokokvalitné služby tak, ako je to na celom svete pod touto značkou. Pevne verím, že sa nám v krátkom čase podarí získať zákazníkov na našu stranu a staneme sa jedným z lídrov v poskytovaní realitných služieb v Košiciach a blízkom okolí,“ uviedol Ľuboš Kolcun, konateľ CENTURY 21 GOLDEN REAL.

 

Prvá realitná kancelária získala podpisom zmluvy komplexný systém na poskytovanie služieb v realitnom biznise, ktorý funguje v 70 krajinách sveta už takmer 40 rokov. Zahŕňa administratívnu, marketingovú a technologickú podporu s kompletným školiacim systémom, ktorý patrí medzi TOP 100 firemných školení na svete.

 

„Som rád, že po dôkladných prípravách sme schopní poskytovať Systém CENTURY 21 už aj na Slovensku. Prvú realitnú kanceláriu otvoríme čoskoro v Košiciach a na základe súčasných rokovaní s našimi budúcimi partnermi som presvedčený, že onedlho vzniknú realitné kancelárie CENTURY 21 aj v Bratislave a ostatných mestách,“ uviedol Daniel Bilý, generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia.

 

Obaja partneri podpísali zmluvu vo štvrtok, 18. marca 2010, čím začala plynúť 90 dňová lehota na otvorenie kancelárie. „Priestor už máme vybratý, je v historickom centre na Pribinovej ulici v Košiciach, kotrá má vynikajúcu polohu z hľadiska dostupnosti pre našich budúcich klientov,“ prezradil druhý z konateľov CENTURY 21 GOLDEN REAL, Ľubomír Lištiak. „Určite budeme chcieť otvoriť kanceláriu v čo najkratšom čase a už teraz môžem povedať, že to bude podstatne skôr ako o tri mesiace. Náš prvý kontakt s okolitým realitným svetom však bude už na výstave CONECO v Bratislave, kde budeme oslovovať aj nových maklérov,“ dodal Lištiak.

 

Každá realitná kancelária aj po zapojení sa do franšízingového systému CENTURY 21 zostáva naďalej nezávisle vlastnená a riadená.

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Novinky. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *