CENTURY 21 Slovakia víta prichádzajúcu normu o realitných makléroch

V bratislavskom Slovenskom ústave technickej noramlizácie sa uskutočnila odborná konferencia Národnej asociácie realitných kancelárií pri príležitosti vydania normy EN 15733 – SLUŽBY REALITNÝCH MAKLÉROV v Slovenskej republike. CENTURY 21 Slovakia sa zúčastnila tejto konferencie a víta príchod normy na Slovensko.

Daniel Bilý, generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia: „Je veľmi pozitívne, že NARKS spolu s SUTN prinášajú na Slovensko túto normu. Je to reálne prvý krok k skvalitneniu služieb realitných maklérov na Slovensku. Dôležité však bude, ako sa k tomu postavia všetky dôležité skupiny, vrátane zákazníkov, ktorí sami by mali iniciovať a nabádať ku skvalitňovaniu služieb. CENTURY 21 Slovakia už certifikuje svojich maklérov na vysokej úrovni, no ak rozsah prichádzajúcej certifikácie bude širší, ako náš existujúci, určite budeme žiadať od svojich franšízantov aj túto formu certifikácie.“

 

O Daniel Bilý

Daniel Bilý, MBA je od roku 2009 generálnym riaditeľom spoločnosti CENTURY 21 Slovakia. Od roku 1998 sa aktívne venuje realitnej činnosti.
Príspevok bol vložený Komentáre. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *