CENTURY 21 Smart – „chytrá realitná kancelária“

Kancelária z uliceCENTURY 21 Slovakia po Bratislave, Košiciach a Nitre rozširuje svoju pôsobnosť už aj do Trnavy.

„Otvorenie realitnej kancelárie CENTURY 21 Smart v Trnave je pre nás veľmi dôležité. Dlho sme hľadali vhodného partnera, a preto sme radi, že sme sa spojili so sl.Dášou Nosekovou,“ začal slávnostné otvorenie novej kancelárie Daniel Bilý, generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia. „Jej dlhoročné skúsenosti v realitnom biznise pomôžu realizovať naše dlhodobé ciele. Som presvedčený, že naša vízia zmeniť vnímanie realitných kancelárií na Slovensku je opäť o krok ďalej. CENTURY 21 už od roku 1972 poskytuje a šíri Zlatý štandard v realitách, a od dnes môžeme svojim klientom poskytnúť túto kvalitnú službu aj v Trnave,“ doplnil.

IMG_8193CENTURY 21 Smart svojim názvom nadväzuje na celosvetový slogan SMARTER, BOLDER, FASTER, ktorý vyjadruje schopnosti školených realitných maklérov CENTURY 21, ktorí sú chytrejší, lepší a rýchlejší pri riešení potrieb klientov.

„Mám skúsenosti s predajom novostavieb priamo od developera. Považujem realitný trh za perspektívnu oblasť, a preto som sa rozhodla otvoriť si vlastnú realitnú kanceláriu. Otvorenie IMG_8197kancelárie pod úspešným celosvetovým Systémom CENTURY 21 mi umožňuje rýchlejšie a efektívnejšie realizovať moje plány. Výhodu franšízingu vidím i v tom, že nemusím strácať čas a peniaze objavovaním objaveného,“ prezradila Dáša Noseková, riaditeľka kancelárie CENTURY 21 Smart.

A nám ostáva len zaželať novej kancelárii CENTURY 21 Smart veľa úspechov a spokojných klientov.

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Novinky, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *