CENTURY 21 už má zastúpenie aj v Púchove.

IMG_7847Od novembra môžu záujemcovia o predaj alebo kúpu nehnuteľnosti využívať služieb novo otvorenej kancelárie CENTURY 21 Reality Sen v Púchove. Kancelária bola slávnostne otvorená 27.10.2015 za účasti známych osobností. Pri tejto príležitosti generálny riaditeľ Daniel Bilý poprial novým majiteľom a prevádzkovateľom veľa úspechov a dodal „Našim cieľom je spájať realitných profesionálov. Veríme, že spolupráca, spoločný marketing, značka pomôžu naším partnerom ale aj naším klientom dosiahnuť svojich cieľov“.

Franšíza CENTURY 21 je postavená na celosvetovom úspešnom  a overenom systéme, ktorý ma dnes zastúpenie vo viac ako 78 krajinách sveta. Systém CENTURY 21 pomáha podnikateľom ešte lepšie sa uplatniť v obore realít. CENTURY 21 Slovakia poskytne do konca roka ešte 3 licencie pre svojich partnerov.

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený Uncategorized. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *