Chceme byť najlepšou kanceláriou v Bratislave

Otvorenie kancelariaDňa 7.augusta 2013 sme slávnostne otvorili ďalšiu realitnú kanceláriu CENTURY 21 Best.

„Otvorenie kancelárie CENTURY 21 Best pre nás znamená posilnenie siete kancelárií v Bratislave. Táto kancelária v centre mesta umožní našim klientom ešte ľahší prístup k bývaniu,“ začal svoj prípitok  Daniel Bilý, generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia. „Želám tejto kancelárií veľa úspechov a spokojných klientov,“ dodal.

Pani Danica Surovčiaková, majiteľka kancelárie, zdôraznila: „Názov CENTURY 21 Best sme si zvolili aj preto, že chceme byť najlepší. Uvedomujem si, že to je jediná istota ako prežiť v konkurenčnom prostredí služieb.“

Kancelária CENTURY 21 Best je otvorená na Námestí slobody 27. Je štvrtou kanceláriou v Bratislave a už 11 kanceláriou na Slovensku.

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Novinky. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *