Dni kariéry CENTURY 21 v Bratislave a Košiciach

CENTURY 21 Slovakia pripravila v Bratislave a Košiciach svoje prvé dni kariéry, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou pomoci pre franšízantov. Pomoc spočíva ako v marketingovej podpore podujatia, tak aj v príprave a organizácií akcie. „Nájsť dobrého makléra nie je jednoduché a jednou z úloh centrály CENTURY 21 Slovakia je práve pomáhať novovznikajúcim a existujúcim realitným kanceláriám CENTURY 21 pri nábore maklérov,“ prezradil generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia Daniel Bilý.

Dni kariéry CENTURY 21 sú zostavené z niekoľkých častí, v ktorých si záujemcovia o prácu realitného makléra rozšíria obzory v odbore investovania v realitnom biznise, dozvedia sa o práci realitného makléra a získajú zákaldné informácie o Systéme CENTURY 21.

„Bol som unesený z toho, koľko záujemcov sa nám prihlásilo na naše inzeráty. Ešte viac ma potešilo, keď som sa s ľuďmi reálne stretol, či už v Bratislave alebo Košiciach a urobil si naozaj pozitívny obraz o záujemcoch o túto prácu,“dodal Bilý.

CENTURY 21 Slovakia hľadá najlepších 10 maklérov z bratislavského kraja pre novootvárajúcu sa kanceláriu CENTURY 21 General Reality a v Košickom kraji pre kancelárie CENTURY 21 Golden Real a CENTURY 21 Realitné Centrum.

Najbližšie Dni kariéry CENTURY 21 budú už v priebehu budúceho mesiaca. Každý, kto má záujem o túto zaujímavú prácu môže poslať svoj životopis na adresu: praca@century21.sk.

 

Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Pre maklérov. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *