Veriť sa oplatí

Pred dvoma rokmi, presne 21. mája 2010 otvorilo CENTURY 21 na Slovensku svoju prvú kanceláriu. Bolo to v Košiciach a pamätám si, že metropola východu vtedy žila pokusom o zápis do Guinessovej knihy rekordov. Na Hlavnej ulici, priamo pred Dómom sv. Alžbety a novootvorenou kanceláriou CENTURY 21 Golden Real tancovali tisícky študentov. 

Nespomínam si presne o aký tanec išlo, no všetci boli oblečení v žltých tričkách a v rukách držali žlté balóny, presne ako my. Ten deň bol reálne prvým dňom fungovania novej realitnej značky na Slovensku a vyzeralo to, akoby všetci chceli oslavovať s nami a my sme sa stali súčasťou niečoho veľkého, silného a plného energie.

 Chcel som veriť v symboliku toho dňa a dúfal som, že je to úspešný štart značky, ktorú vtedy na Slovensku takmer nikto nepoznal. Za 2 roky sme sa posunuli o veľký kus ďalej. Dnes s hrdosťou môžem oznámiť, že v Košiciach už fungujú 3 realitné kancelárie pod značkou CENTURY 21 a ďalších 6 v Bratislave a Nitre. Kým čítate tiero riadky, otvárame novú, siedmu, kanceláriu CENTURY 21 Big Fish na Mostnej ulici v Nitre, a to ani zďaleka nie je všetko. Poskytli sme ďalších 5 licencií pre Malacky, Šamorín, Dunajskú Stredu, Senec a Trnavu, ktoré čoskoro otvoríme. Malacky už v najbližších dňoch a Šamorín v priebehu 2 mesiacov. Náš rast nie je len v počte kancelárií, ale aj v sile tímu, ktorý poskytuje kvalitné služby v realitnom biznise. Dôkazom sú pozitívne reakcie našich zákazníkov a zvyšujúca sa dôvera v počte ponúkaných nehnuteľností, ktoré máme vo svojom portfóliu.

CENTURY 21 štartovalo pred dvoma rokmi veľkolepo, s námestím plným žltých balónov a my sme verili, že raz sa z neho na Slovensku stane silná realitná značka. Dnes môžem povedať, že sa nám to podarilo. CENTURY 21 má vybudované pevné základy, no bez tvrdej práce maklérov a vašej dôvery by to možné nebolo. Chcem všetkým vysloviť poďakovanie a dodať, že veriť sa naozaj oplatí.

Daniel Bilý, CEO
CENTURY 21 Slovakia

O Daniel Bilý

Daniel Bilý, MBA je od roku 2009 generálnym riaditeľom spoločnosti CENTURY 21 Slovakia. Od roku 1998 sa aktívne venuje realitnej činnosti.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Pre kupujúcich, Pre maklérov, Pre predávajúcich, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *