Európske stretnutie CENTURY 21 v Paríži

Počas uplynulého týždňa sa generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia Daniel Bilý a výkonný riaditeľ CENTURY 21 Slovakia Henry Silva zúčastnili vo francúzskom Paríži 2. stretnutia zástupcov európskych krajín CENTURY 21.

„Hlavnou myšlienkou pravidelných stretnutí je spoločné odovzdávanie si skúseností a zvyšovanie kvality poskytovaných služieb na realitnom trhu,“ uviedol Daniel Bilý, ktorý zároveň dodal. „Každá krajina má svoje skúsenosti s rôznymi situáciami a toto je najlepší spôsob, ako ich rýchlo a kvalitne riešiť v prospech zákazníkov.“

„CENTURY 21 pôsobí na Slovensku od začiatku tohto roka, pričom vo svete má už takmer 40 ročnú históriu. Máme sa teda čo užiť a hlavne od krajín, akými sú Francúzsko, ktoré má otvorených takmer 800 realitných kancelárií CENTURY 21,“ doplnil Henry Silva.

 

 

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *