Grand Launch CENTURY 21 Czech Republic

21. 9. 2009

CENTURY 21 Czech Republic dosiahla ďalší z významných míľnikov na domácom realitnom trhu. Po ročnom mimoriadne úspešnom fungovaní pripravila pre svojich franšízantov a obchodných partnerov celoštátnu konferenciu pri príležitosti otvorenia 30. realitnej kancelárie v ČR. Aleš Mazgaj, CEO CENTURY 21 Czech Republic: „Počítame s tým, že v budúcom roku budeme na českom trhu najväčším predajcom nových developerských projektov a do troch rokov sa chceme stať realitnou jednotkou vo všetkých sektoroch českého realitného trhu.“

Mazgajove slová potvrdzuje aj skutočnosť, že Česká republika je v súčasnosti najrýchlejšie rastúcou európskou krajinou v rodine CENTURY 21. „Je našim cieľom zopakovať úspech Česka aj na Slovensku. Som si vedomý, že to nebude jednoduché, verím však, že slovenský trh je na príchod novej sieťovej realitnej spoločnosti pripravený,“ reagoval na Daniel Bilý, CEO CENTURY 21 Slovakia.

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Novinky. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *