Jesenné číslo magazínu CENTURY 21

21magazin 201303Práve sme vydali nové číslo nášho magazínu. Osobne si ho môžete vyzdvihnúť zo stojanov umiestnených v  supermarketoch BILLA už za pár dní. V magazíne nájdete najlepšie realitné ponuky našej spoločnosti. Tak isto si môžete prečítať právne rady ohľadom bezpečnosti zaplatenia a prevzatia kúpnej ceny. Ďalšou témou sú pracovné príležitosti v realitách. V editoriály sa venujeme problematike kvality služieb realitných maklérov na Slovensku. Elektronickú verziu si stiahnite kliknutím na obrázok.

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený 21magazín, C21 Udalosti, Novinky, Pre kupujúcich, Pre maklérov, Pre predávajúcich. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *