Magická štvorka

IMG_0060Dňa 4.4.2014 o 14 hodine sme otvorili 4. košickú realitnú kanceláriu CENTURY 21 Kolesár a Lagin.  Zúčastnilo sa ho 14 osôb. Kancelária mala pri otvorení 4 maklérov a je to 14 poskytnutá licencia na Slovensku. Neuveriteľne ale pravdivé!

„Pokračujeme úspešne v budovaní našeho cieľa naučiť našich klientov požadovať po realitných makléroch prvotriedne realitné služby. Musíme ale v prvom rade správne viesť našich realitných maklérov, aby oni mohli ukázať svojim klientom, čo znamená Zlatý štandard v realitách. Čim nás bude viacej, ktorí ideme rovnakým smerom, tým skôr sa nám podarí vytvoriť silný moment, ktorý zmení vnímanie realitných maklérov v očiach verejnosti. “ – zdôraznil Daniel Bilý, CEO CENTURY 21 Slovakia.

IMG_0046Tomáš Kolesár, spolumajiteľ kancelárie vyhlásil – „Sme radi, že sme boli oslovený a môžeme sa pridať. Podnikáme v realitách už viac ako 10 rokov a cítime potrebu zmeny. Preto nám to všetko prišlo vhod.“ a následne ho doplnil jeho spoločník Pavol Lagin „Tento nový vietor do našich plachiet nás, zase ženie vpred. Cítime sa, ako keby sme začínali podnikať. Zase máme novú energiu a nové ciele. „

Želáme kancelárií CENTURY 21 Kolesár a Lagin veľa úspechov a spokojných klientov.

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Pre kupujúcich, Pre maklérov, Pre predávajúcich, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

One Response to Magická štvorka

  1. n says:

    Neviem nájsť vašu pobočku v Nitre . Na jej mieste je iná realitná kancelária.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *