Magická trinástka v Prešove

IMG_9735Práve v týchto dňoch sme otvorili 13 realitnú kanceláriu na Slovensku. Ukončili sme tak prvú fázu rozširovania siete CENTURY 21 na Slovensku.
Trinástou kanceláriou je CENTURY 21 Garant. Generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia, Daniel Bilý  na slávnostnom otvorení povedal: „Tento rok otvárame už piatu realitnú kanceláriu CENTURY 21. Darí sa nám napĺňať naše plány. Prešov, ako tretie najväčšie mesto Slovenska ,považujeme strategicky za veľmi dôležité. Na východe sme tak otvorili už piatu kanceláriu. Som rád, že sme  sa spojili s pánom Viravcom, ktorý je majiteľom a súčasne riaditeľom kancelárie.“
V Košiciach a v Prešove plánujeme v priebehu blízkych mesiacov otvoriť ešte ďalšie kancelárie. Stratégia väčšieho počtu kancelárií zaručuje CENTURY 21 konkurenčnú výhodu v regióne.
„V mestách ako je Prešov je dôležité byť najlepším.  Tak ako je CENTURY 21 jednotkou vo svete, chcem, aby CENTURY 21 bola číslo 1 aj v Prešove. To je cieľ, ktorý som si stanovil,“ doplnil p. Martin Viravec.

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Novinky, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Komentáre sú uzavreté.