Maklér CENTURY 21 najúspešnejší v Novom bývaní na TV JOJ

Dorian Szabó, maklér košickej pobočky CENTURY 21 Golden Real (Pribinova 2), ponúkol v úspešnej relácií televízie JOJ – Nové bývanie, najlepšiu nehnuteľnosť. Od záujemcov získal až 90%-né hodnotenie a zvíťazil v konkurencii ďalších ponúk a maklérov v košickom regióne.

„Musím sa priznať, že pred samotným nakrúcaním som mal určité obavy, no po stretnutí s pánom Voštinárom zo mna všetko opadlo. Celé nakrúcanie viedol v uvolnenej atmosfére a pôsobil na mňa veľmi otvorene a priateľsky,“ prezradil Dorian Szabó a dodal: „Mimo kamier sme viedli rozhovory na rôzne, nielen realitné témy vrátane nedávneho košického maratónu, ktorý sme v skrátenej forme odbehli celá kancelária Golden Real. Verím, že to nebolo naše posledné stretnutie“

Dorian Szabó ponúkal záujemcom 3 -izb. byt na Wurmovej ul., na košickom sídlisku KVP s rozlohou 70m2. Byt sa nachádza na najvyššom poschodí 12-poschodového paneláku. „Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a majiteľ urobil dispozičné zmeny. Napríklad kuchyňa bola zväčšená o loggiu. Naša nehnuteľnosť nakoniec získala najvyššie, 90% hodnotenie.“

Či sa záujemcovia nakoniec rozhodli pre byt z Ponuky Golden Real sa dozviete 14. novembra 2010 v relácií TV JOJ, Nové bývanie. Vy si môžete vybrať z ponuky CENTURY 21 na www.century21.sk.

 

 

 

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Pre kupujúcich, Pre maklérov, Pre predávajúcich. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *