Medzinárodná konferencia CONVENTION 2012

Začiatkom Marca 2012 sa v New Orleans, USA konala medzinárodná konferencia Convetion. Konferencia spojila realitných odborníkov z celého sveta, vrátane predstaviteľov z viac ako 25 krajín a území sveta. Na tejto konferencii samozrejme nechýbali zástupcovia aj zo Slovenska.

Konferencia Convetion sa koná každoročne na počesť členov Systému CENTURY 21 a tiež slúži ako miesto stretnutia a nadviazania nových kontaktov. Účastníci sa mohli v priebehu troch dní zúčastniť desiatok seminárov, školení a work-shopov, kde sa mohli dozvedieť o osvedčených postupoch v realitnom businesse ako aj o najnovších technológiách vyvinutých pre sieť CENTURY 21.

Mezinárodná konferencia bola zahájená prejavom prezidenta siete CENTURY 21 Ricka Davidsona, ktorý zhodnotil výsledky spoločnosti za uplynulý rok 2011 a predstavil úlohy a ciele pre tento rok. Po vystúpení Ricka Davidsona boli vyhodnotené najlepšie realitné kancelárie, tímy a makléri celosvetovej realitnej siete CENTURY 21, ktorým bol za ich vynikajúce výsledky udelený CENTURION – prestížne medzinárodné ocenenie udeľované na základe dosiahnutého obratu či počtu uzatvorených transakcií.

Príspevok bol vložený Uncategorized. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *