Nová kancelária vo Vranove nad Topľou


IMG_0991
CENTURY 21 Slovakia otvorila slávnostne 24.3.2015 novú kanceláriu CENTURY 21 Garant Invest vo Vranove nad Topľou. Podľa slov vedúceho kancelária Mareka Pálfyho bude kancelária zaisťovať kompletný realitný a finančný servis v celom okrese.

Celosvetová sieť tak prichádza aj do malých miest Slovenska. Podľa slov generálneho riaditeľa CENTURY 21 Slovakia Daniela Bilého je dôležité byť aj v malých mestách, kde dosť často je slabá konkurencia a tak aj slabá kvalita služieb. Cieľom Century 21 je do konca roka otvoriť ďalších 10 kancelárií. 

 

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Novinky, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

One Response to Nová kancelária vo Vranove nad Topľou

  1. jana says:

    neseriozne nespolahlive a neprofesionalne jednanie zo strany zamestnanca century 21 po ziskani zalohy neodpoveda na emaily, klame, podvadza a okrada ludi o peniaze a este sa aj snazi vyhrazat hamba takej realitnej kancelarii ked zamestnava takych maklerov mojn nazor vlastna skusenost

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *