Oslávili sme 2. Výročie CENTURY 21 na Slovensku

Ak je opakovanie matkou múdrosti, bilancovanie musí byť bezpochyby zrkadlom úspechu. Byť úspešný je však relatívne. Niekomu nestačia ani zarobené miliardy a niekomu stačí úsmev od milovanej osoby. Tak, či onak, úspech by sa mal merať podľa splnených cieľov a predsavzatí. CENTURY 21 pôsobí na Slovensku už 2 roky, presnejšie sú to dva roky od otvorenia prvej kancelárie Golden Real v Košiciach a mne prináleží obzrieť sa za našou prácou, či sme dosiahli to, čo sme dosiahnuť plánovali.

Ak sa pozrieme na fakty, v súčasnosti úspešne pôsobí na Slovensku 10 realitných kancelárií CENTURY 21 v troch mestách – Košiciach, Bratislave a Nitre. Priznám sa, že v ťažkých časoch všeobecnej a hlavne realitnej krízy som s 10 kanceláriami nadmieru spokojný. Navyše, keď každá z nich môže byť príkladom pre všetky ostatné kancelárie, svedomito dodržiava Systém CENTURY 21 a drží sa zásadových hodnôt poskytovania realitných služieb, je pre mňa cťou byť s nimi v tíme. Avšak základným pilierom systému a každej kancelárie sú kvalitní makléri. Dnes ich v Systéme CENTURY 21 na Slovensku pracuje vyše XY a právom môžeme byť na ich tvrdú a svedomitú prácu hrdí, čo cítim aj z reakcií spokojných zákazníkov. Ďalším nemenej dôležitým pilierom je funkčnosť a stabilita Systému CENTURY 21 a značka, ktorú všade vo svete vnímajú ľudia ako top v poskytovaní realitných služieb. Pred týždňom mi kamarát v Košichiach s úsmevom povedal, že už by sme mali prestat, že CENTURY 21 je už naozaj všade. Naopak, ja si myslím, že práve teraz je tá správna chvíľa na začiatok a len teraz sa začína tá ozajstná tvrdá práca. V tomto smere je potrebné vytýčiť si nové ciele a nové méty, ktoré chceme dosiahnuť v budúcich mesiacoch a rokoch. Už teraz je isté, že čoskoro vyrastú nové kancelárie s logom CENTURY 21 v Malackách, Dunjskej Strede, Šamoríne, Senci a Trnave a verím, že čoskoro pribudnú ďalšie a ďalšie mestá.

Ak by som sa mal teda pozrieť za uplynulými dvomi rokmi fungovania CENTURY 21 na Slovensku, ak by som mal zbilancovať naplnené ciele, musím vyjadriť spokojnosť s tým, čo sa nám podarilo vybudovať. Veľká vďaka za to patrí najmä jednotlivým kanceláriám a hlavne maklérom, bez ktorých by sme dnes určite neboli tam, kde sme. Som šťasní, že som stretol ľudí, na ktorých sa môžeme spoľahnúť a ktorí pochopili, čo je v realitnom biznise dôležité. A to ja považujem za svoj úspech.

Ďakujem

Daniel Bilý

O Daniel Bilý

Daniel Bilý, MBA je od roku 2009 generálnym riaditeľom spoločnosti CENTURY 21 Slovakia. Od roku 1998 sa aktívne venuje realitnej činnosti.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *