Otvorenie kancelárie CENTURY 21 Ocelka & CO.

IMG_4614Celosvetová sieť realitných kancelárií CENTURY 21 otvorila v Nitre novú kanceláriu. Kancelária bola otvorená na Mostnej ulici a bude fungovať bod obchodnou značkou CENTURY 21 Ocelka & CO..

Na slávnostnom otvorení generálny riaditeľ Daniel Bilý prestrihol pásku s p. Rastislavom Ocelkom, ktorý je majiteľom a riaditeľom novej kancelárie. Pán Ocelka následne povedal „Budeme tvrdo pracovať aby sme sa do roka stali jednou z najúspešnejších kancelárií na Slovensku. Chceme dosiahnúť najvyššie ocenenie najlepšieho realitného makléra CENTURION už na budúci rok. „.

Tohto roku CENTURY 21 otvorilo 5 nových kancelárií. CENTURY 21 plánuje ešte do konca roka otvoriť 3 nové kancelárie a poskytnúť 5 nových licencií.

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Novinky, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Komentáre sú uzavreté.