Piaty element v Bratislave

logo-c21-5Piatym elementom CENTURY 21 sa stala nová kancelária, ktorú sme otvorili 9.augusta  v Bratislave.

„CENTURY 21 5th Element, je dôkazom rastúceho záujmu o spoločné podnikanie v jednotnom systéme, ktorý už 41 rokov funguje na celom svete. Naša stratégia je založená na spájaní ľudí so záujmom podnikať v oblasti realitného obchodu,“ povedal na úvod generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia Daniel Bilý.

IMG_9665Následne slovo odovzdal spolumajiteľovi Rudolfovi  Valachovi: „Názov CENTURY 21 5th Element sme zvolili aj z dôvodu dodať tímu v Bratislave piaty element, ktorý je potrebný k úspechu.“

„Veríme, že aj našim pričinením sa stane značka CENTURY 21 ešte známejšia a úspešnejšia,“ doplnil druhý spolumajiteľ Milan Nachtmann.

Kancelária je pre našich klientov otvorená na Riazanskej ulici číslo 104 v Bratislave. Prajeme veľa úspechov!

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Novinky, Pre kupujúcich, Pre maklérov, Pre predávajúcich, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *