Prvý kongres Century 21 Česká a Slovenská republika

Prvý Československý kongres CENTURY 21

Pri Brnenskej priehrade, sa 22. apríla usporiadal prvý kongres CENTURY 21 Českej a Slovenskej republiky. Programom česko-slovenského stretnutia maklérov CENTURY 21 bolo vyhodnotenie výsledkov roka 2015 a stanovenie si spoločných cieľov pre rok 2016. . Do obeda prebiehali najmä zaujímavé semináre lídrov a lektorov akadémie CENTURY 21. Po obedňajší program sa niesol v duchu oficiálneho zahájenia česko-slovenskej spolupráce CENTURY 21 vízie spoločných projektov v budúcnosti.

Galavečer zahájil Bahi Khodur z Francúzka. Predniesol históriu CENTURY 21 vo Francúzsku a priblížil aj akým spôsobom sa im darí držať si silnú pozíciu na  francúzskom realitnom trhu. Okrem iného prezentoval, že pre klientov a maklérov znamená značka CENTURY 21 predovšetkým kvalitný servis.

Neskôr vystúpil na pódiu aj vzácny hosť z centrály v USA pán Chris Kervandjian, viceprezident CENTURY 21. Informoval prítomných o rozvoji CENTURY 21 vo svete, o nových projektoch, úspechoch.

Pre lepšiu autenticitu pripájame foto galériu z kongresu CENTURY 21, ktorá najlepšie prezentuje skvelú atmosféru, ktorá nás sprevádzala po celý deň.

 

 

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Pre maklérov, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *