Realitná kancelária CENTURY 21 už aj v Bratislave

Bratislava, 5. október 2010 – CENTURY 21 Slovakia otvára v Bratislave svoju prvú pobočku CENTURY 21 CE Development. Po dvoch úspešne fungujúcich kanceláriách v Košiciach, tak svetovo najväčšia realitná sieť CENTURY 21 prichádza už aj do Hlavného mesta Slovenska. V súčasnosti zahŕňa sieť CENTURY 21 viac ako 8500 realitných kancelárií vo viac ako 70 krajinách sveta.

Henry Silva, výkonný riaditeľ CENTURY 21 Slovakia: „Otvorením prvej kancelárie CENTURY 21 v Bratislave sme odštartovali realitnú revolúciu v poskytovaní služieb aj v najväčšom slovenskom meste. Návrat dôvery v nákup nehnuteľností spôsobil, že už o týždeň otvoríme ďalšiu kanceláriu CENTURY 21 v Bratislave a do konca roka minimálne ešte jednu. K tomu pripravujeme otváranie kancelárií v ďalších slovenských mestách, čo je dôkaz sily a kvality tohto už 40 rokov fungujúceho systému. Verím, že aj kancelária CENTURY 21 CE Development má obrovský potenciál, ktorý sa odrazí na spokojnosti zákazníkov.“

 

Nová realitná kancelária CENTURY 21 CE Development bude sídliť na Záhradníckej ulici 36 v Bratislave. „Je to vynikajúce miesto z pohľadu prístupu pre zákazníkov. Sme priamo na ulici a pár metrov je veľké neplatené parkovisko, kde môžu naši zákazníci parkovať, čo umožňuje ľahký prístup k informáciám a kvalitným realitným službám,“ uviedolMartin Meliško, konateľ CE Development.

 

CENTURY 21 CE Development poskytne svojim zákazníkom vyše 120 m2 kancelárskych priestorov.

András Pátkai, konateľ CENTURY 21 CE Development: „Našim cieľom bolo vytvoriť moderné priestory, v ktorých sa budú zákazníci cítiť dobre a pohodlne, pretože pri výbere svojho nového domova je jedným z najdôležitejších aspektov pokoj a pohoda. Verím, že sa nám to podarilo.“

 

V CENTURY 21 CE Development budú pracovať realitní makléri, ktorí prešli už niekoľkými školeniami CENTURY 21. „Práve CENTURY LEARNING SYSTEM bol časopisom Training zaradeý medzi Top 100 školiacich systémov na svete. Verím, že maximálnou mierou prispeje ku spokojnosti zákazníkov, ktorí si vyberú pre zastupovanie v realitnom biznise Systém CENTURY 21,“ doplnil Henry Silva, výkonný riaditeľ CENTURY 21 Slovakia.

 

V budúcnosti bude v  CENTURY 21 CE Development pracovať 8 realitných maklérov.

 

Fotogalériu zo  slávnostného  otvárania nájdete TU.

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Novinky, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *