Rekordné tržby v CENTURY 21 Slovakia za október 2013

 

Arrow-increasing-and-graph-resized-300x300CENTURY 21 Slovakia úspešne pokračuje v napredovaní pri poskytovaní realitných služieb stále väčšiemu počtu klientov.

„Dôkazom sú aj najväčšie tržby v krátkej histórií CENTURY 21 na Slovensku, ktoré sme dosiahli v mesiaci október. Už posledné tri mesiace zaznamenávame rapídny rast tržieb, a to najviac v regióne Košice a okolie“, uviedol Daniel Bilý, generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia.

Takýto výsledok je z veľkej miery spôsobený stabilizáciou cien na trhu s nehnuteľnosťami, i keď v najbližšom období očakávame skôr ich mierny rast ako pokles. „Keďže sa po dlhej dobe stagnácie opäť postupne rozbieha trh s novostavbami, rozhodli sme sa vytvoriť pre našich klientov špecializovanú webovú stránku, kde nájdu prehľadný zoznam nielen novostavieb pripravovaných na predaj, ale najmä novostavieb už v predaji“, dodal Daniel Bilý.

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Pre kupujúcich, Press, Recenzie. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Komentáre sú uzavreté.