Rick Davidson novým prezidentom spoločnosti CENTURY 21

Bratislava, 22. február 2010 – Najväčšia svetová realitná sieť  Century 21 Real Estate LLC oznámila zmenu na poste prezidenta a výkonného riaditeľa. Po takmer 6 ročnom úspešnom pôsobení Toma Kunza ho vo funkcii nahradí bývalý prezident Coldwell Banker Commercial Affilates, Rick Davidson.

„Sme veľmi radi, že môžeme privítať Ricka Davidsona v Systéme CENTURY 21 a využiť jeho energiu a myšlienky na riadenie jednej z najznámejších firiem na svete,” povedal Alex Perriello, prezident Realogy Franchise Group. Realogy, najväčší svetový poskytovateľ realitných a sťahovacích služieb, je materskou spoločnosťou CENTURY 21. “Rick priniesol unikátne spojenie riadiacich  skúseností z rezidenčného a komerčného realitného odvetvia spolu so strategickým zameraním sa na rast. Je osvedčeným lídrom ako riaditeľ franšízingovej siete a ako bývalý vlastník franšízy Realogy tiež rozumie perspektívam franšízingu. Rick pracuje v oblasti realitných služieb už viac ako 20 rokov a jeho skúsenosti z Realogy za posledné štyry roky ho dobre pripravili na vedenie spločnosti CENTURY 21”, dodal Perriello.

Rick Davidson pracoval ako prevádzkový riaditeľ realitnej siete Coldwell Banker Estate LLC a ako prezident a riaditeľ prevádzky Coldwell Banker Commercial Affilates. Davidson bol posledný rok zodpovedný za kontrolu a dohľad nad franšízingovými operáciami Coldwell Banker. Predtým viedol komerčné operácie, týkajúce sa značky. Konkrétne bol zodpovedný za riadenie operácií, servis v teréne, vzdelávacie a hypotekárne služby tejto svetovej realitnej siete.

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Novinky. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *