Silné spojenie v Nitre

IMG_3201Celosvetová spoločnosť CENTURY 21 sa spojila v Nitre so silným lokálnym partnerom, spoločnosťou Realprogres.

Táto staro-nová,úspešná realitná kancelária, bude vystupovať pod novou obchodnou značkou CENTURY 21 Realprogres.

Spoločnosť Realprogres pôsobí na lokálnom trhu už viac ako 8 rokov. Má 5 maklérov a viac ako 150 nehnuteľností v ponuke. Pri príležitosti pripojenia sa do celosvetovej realitnej siete, zrekonštruovala nanovo obchodné priestory na Farskej ulici.

IMG_3198Pri oficiálnom otvorení novej kancelárie generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia Daniel Bilý prejavil spokojnosť: „Našou dlhodobou stratégiou je spájať realitných profesionálov, ktorí chcú svojim klientom poskytnúť kvalitnejšie služby. Veríme, že budúcnosť v realitách je v spájaní síl, pretože tak získava a vyhráva každý. Kancelária získa lepší prístup k novým maklérom, makléri získajú prístup k profesionálnemu vzdelávaniu a nakoniec klient dostane lepšie služby. Som rád, že sme našli silného lokálneho partnera, ktorý chce rásť a poskytovať ešte lepšie služby“. S touto víziou súhlasila aj p. Zuzana Ondrušková majiteľka a riaditeľka kancelárie CENTURY 21 Realprogres a následne pridala niekoľko slov: „Tešíme sa, že sa nám podarilo nájsť spoločné ciele. IMG_3208Naším prvoradým cieľom je rozšíriť tím maklérov o nové tváre. Chceme sa stať lokálnym lídrom v Nitre tak ako je CENTURY 21 na celom svete. Je to pre nás výzva, ktorú sme s radosťou prijali.“

CENTURY 21 Slovakia sa darí plniť dlhodobý plán rozvoja siete. V súčastnosti má na Slovensku 17 kancelárií a v sieti pracuje viac ako 100 realitných maklérov. Medziročne rastie obrat siete o viac ako 200%. Spoločnosť čoskoro otvorí ďalšie 3 kancelárie.

O CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 je silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa celosvetová sieť CENTURY 21 stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 100 tisíc profesionálov v takmer 73 krajinách sveta, ktorý každý deň obslúžia milióny zákazníkov na celom svete. Vo všetkých aspektoch je značka CENTURY 21 vnímaná ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Príspevok bol vložený C21 Udalosti, Novinky, Press. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *