Školenie CENTURY 21 získalo až tri ocenenia AVA Awards

Školenie CENTURY 21 získalo hneď tri ocenenia AVA Awards a už deviatym rokom bolo prestížnym časopisom Training zaradené medzi Top 125 korporátnych školení na svete.

Spoločnosť CENTURY 21 získala jednu platinovú a dve zlaté sošky AVA Awards (Audio/Visual Awards) za rok 2011. Táto medzinárodná súťaž vyhodnocuje výnimočné výkony kreatívnych profesionálov v oblasti písania, režírovania, fotografovania a editovania audio-vizuálnych materiálov a programov. CENTURY 21 získala ocenenie za sériu videí, v ktorých radí maklérom ako najlepšie využiť sociálne siete pre svoj osobný marketing a pre zvýšenie úspechu v realitnom obchode.

„Naši makléri sú srdcom nášho businessu, a preto je pre nás veľmi dôležité, poskytovať im to najlepšie školenie a moderné nástroje, aby uspeli na dnešnom vysoko konkurenčnom realitnom trhu,“ povedala Dr. Christina Murphy, riaditeľka pre vzdelávánie a rozvoj Century 21 Real Estate LLC.

V roku 2011 bolo do súťaže prihlásených viac ako 1.700 príspevkov. Platinová cena je najvyšším uznaním pre spoločnosti a jednotlivcov, ktorých talent prevyšuje vysoký štandard dokonalosti, a ktorých práca je merítkom pre celý priemysel. Iba 14 % príspevkov je poctených týmto ocenením.

Súťaž AVA Awards organizuje Asociácia odborníkov v oblasti marketingu a komunikácie (Association of Marketing and Communication Professionals – AMCP), ktorá pozostáva z niekoľko tisíc produkčných, marketingových, reklamných a PR špecialistov.

A tu je naše platinové video:

CENTURY 21® How-To Social Media Video Series: Facebook 101

Príspevok bol vložený Uncategorized. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *