Spolupráca CENTURY 21 a IndyCar

Century 21 Real Estate LLC. aj v roku 2013 pokračuje v kampani Smarter. Bolder. Faster®, a to na najznámejších okruhových pretekoch monopostov v Severnej Amerike, legendárnych 500 míľ v Indianapolis – pretekov IZOD americkej série IndyCar. Indianapolis 500 je najväčším svetovým jednodňovým každoročným športovým podujatím s viac ako 300-tisícovým publikom.

CENTURY 21 ako hlavného sponzora týchto pretekov bude reprezentovať tím Sarah Fisher Hartman Racing (SFHR) s pilotom Josefom Newgardenom jazdiacim na monoposte Dallara/Honda/Firestone.

P.Sarah Fisher ako spolumajiteľka SFHR sa v marci 2013 v Las Vegas zúčastnila na Convention (celosvetovej konferencii CENTURY 21), počas ktorej predstavila nový dizajn formuly, na ktorej jazdí Josef Newgarden. Pilot bude počas pretekov v Inadianapolis jazdiť pod číslom 21 namiesto svojho obvyklého čísla 67.

Formula č.21 bude debutovať na pretekoch americkej série IndyCar   v Indianapolis dňa 26.mája 2013. Celé preteky je možné sledovať v priamom prenose televíznej stanice ABC.

„Naše sponzorstvo formuly č.21 v Indianapolis 500 poskytuje ďalšie vynikajúce príležitosti na zdôraznenie našej kampane Smarter. Bolder. Faster®,“ povedal Bev Thorne, marketingový riaditeľ Century 21 Real Estate LLC. „Či už je to Super Bowl, olympijské hry, USA Soccer, alebo Indy 500, chceme predviesť odborné schopnosti našich realitných maklérov pred čo možno najväčším publikom,“ dodal p.Thorne.

„Byť súčasťou tímu, ktorý prináša nových partnerov pretekov IndyCar je pre nás v SFHR česť,“ povedala Sarah Fisher. „Sme veľmi hrdí na to, že môžeme reprezentovať tak silnú značku akou je CENTURY 21, ktorej meno rezonuje aj mimo ich odvetvia. Bude to  Smarter. Bolder. Faster®. Indy 500 pre nás premaľoval monopost do farieb CENTURY 21,“ dodala p.Fisher.

Ste pripravení byť Smarter. Bolder. Faster® v roku 2013?

Príspevok bol vložený Uncategorized. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *