Uskutočnil sa ďalší celoslovenský CAMP CENTURY 21

Tak ako každý rok, pred prázdninami v mesiaci jún, poriada centrála spoločnosti CENTURY 21 Slovakia celoslovenské stretnutie maklérov, vedúcich a majiteľov kancelárií CENTURY 21. Je to vynikajúca akcia, plná zábavy, odovzdávania pracovných skúseností, spoločného súťaženia a oddychu.

IMG_2432

Tento rok sme sa stretli na Táloch pod Chopkom. Piatok sa niesol v duchu Rady franšízantov, ktorú poriada centrála každé 3 mesiace, vždy na inom mieste. Tejto rady sú zúčastňujú majitelia a vedúci kancelárií a rozoberajú a riešia realitnú problematiku na trhu. Riaditeľ siete CENTURY 21 Daniel Bilý predstavil na zasadnutí Rady novinky, ktoré budú implementované v priebehu roku 2015.

Na druhý deň v sobotu sa všetci makléri a účastníci CAMP-u CENTURY 21 doobeda stretli na motivačných prednáškach našej internej školiteľky Kataríny Špačkovej a tiež našeho CEO Daniela Bilého, ktorý rozprával o realitnom trhu, ale aj o motivačno-psychologických faktoroch obchodovania s nehnuteľnosťami a iné. Každý z účastníkov tiež obrdžal balíček dobrej zábavy a firemných reklamných predmetov.

IMG_2450

Po poobednom oddychu vo wellnese sme sa v podvečerných hodinách opäť všetci spoločne stretli na lúke pri kolektívnom varení gulášu, ktorý, ako sa neskôr všetci vyjadrili, bol veľmi chutný 🙂 Kuchárov pozdravujem!

Na CAMP-e sa taktiež každoročne vyhlasujú najlepší z celej siete v kategoriách MAKLÉR MESIACA, KANCELÁRIA MESIACA, MAKLÉR ROKA a najúspešnejšia KANCELÁRIA ROKA a odovzdávajú sa taktiež diplomy a vecné ceny. Gratulujeme MAKLÉROVI ROKA 2014 – pánovi doktorovi (JUDr.) Doriánovi Szabóvi !

IMG_2501

 

 

 

 

Rád by som dodal, že stretnutia tohto druhu, ktoré vo veľkej miere utužujú vzťahy v sieti, sú nenahraditeľné z hľadiska pozitívnosti okamihu a neutíchajúcej rivality realitného trhu.

 

Už sa veľmi teším na zimný CAMP, ktorý bude tematicky iný, s podtónom snehu a mínusových teplôt.

Mgr. Vladimír Lednár – Vedúci kancelárie CENTURY 21 General

IMG_2475

 

Príspevok bol vložený Uncategorized. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *